طراحيوب سايت


طراحي سايت چيست؟جواب  به اين سوال به نظر خيلي ساده و روان مي‌رسد. بله، اگر بخواهيد تنها نگاهي گذرا به معني طراحي وب داشته باشيد، بايد نوشت پاسخ دادن به اين سوال زياد وقت شما را نمي‌گيرد. طراحي وب سايت به معني طراحي و ايجاد يک وب سايت يا بهينه سازي يک سايت قديمي است.


سايت اينترنتي تشکيل شده از تصاوير و متن ها و فايل ها هست براي نمايش ،


كه در تعداد مشخصي از فايلها در هر دسته ايجاد ميگردد و براي  طراحي سايت صفحه اي خاص مرتب شده اند.


طراحي سايت ، طراحي وب سايت يا همان Web Design، به معناي تلاش براي به وجود اوردن يک پايگاه داده اينترنتي براي ارائه خدمات، فروش محصول يا اطلاع رساني است. طراحي وب سايت يک مجموعه است که از به هم پيوستن صفحات وب، توليد محتوا، طراحي گرافيکي و رعايت اصول سئو تشکيل شده است. در واقع اگر شما مي‌خواهيد يک وب سايت اينترنتي قدرتمند ايجاد کنيد که بتوانيد با استفاده از محصول ياهر چيز ديگري را به صفحه اول گوگل بياوريد، بايد تمام اصول فني و ظاهري طراحي سايت يک وب سايت را رعايت کنيد.


براي طراحي سايت به چه امکاناتي نياز هست؟


 


حتما با خودتان فکر مي‌کنيد که براي طراحي سايت به يک کامپيوتر يا لپتاپ  خوب که با سرعت بالا همه دستورات را اجرا کند و با اعصاب ما هنگام اجراي دستورات و فرامين بازي نکد نياز داريم. در اين باره بايد بگويم بله براي طراحي سايت به يک کامپيوتر يا لپتاپ قدرت مند نياز داريم اما اين تمامي امکانات نخواهد بود.مهم ترين ابزار براي طراحي سايت زبان ها   و ابزار برنامه نويسي يا کامپايلرها هستند.


ابزارهاي طراحي وب سايت، معمولا با توجه به اينکه در چه پروسه‌اي از بحث طراحي وب درگير باشند ، مي‌توانند کاملا از هم متفاوت باشند.


اين ابزار ها در واقع نقش تبدين زبان انسان به زبان ماشين را دارند . در گذشته استفاده از اين ابزار ها به منظور اين که به زبان ماشين بسيار نزديک بودن سخت بود اما با گذشت زمان و پيشرفت علم و تکنولوژي اين ابزار ها هم بسيار کار امد تر و نزديک تر به زبان انسان شدند و باعث شدن طراحي سايت راحت و حتي لذت بخش تر از قبل شده باشد.


ابزار هاي طراحي وب سايت


در طراحي سايت از ابزار ها که در اينجا به زبان هاي برنامه نويسي اشاره ميکنيم مانندphp يا html يا css و. استفاده ميشود.


ممکن است حدف از طراحي سايت فروش محصولات باشد که طراحي سايت به صورت فروشگاه صورت ميگيرد. گاهي حدف از طراحي سايت نمايش و به معرفي نشان دادن يک شغل يا رزمه فرد يا اخبار باشد.


اصولا کار طراحي وب يک کار هنري و مناسب کسايي هست که از قدرت تخيلي خوبي برخوردارند. طراحي وب ترکيب از علم و دانش و خلاقيت است. در يک وب سايت خوب استفاده درست و به جا از مطالب و رسانه ها در اولويت است.


 کلمات کليدي


طراحي سايت


طراحي وب سايت


طراحي وب


 


https://knegar.com


 


 مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کافه رادیو adsokhanplus (مثبت اد سخن) سایت تفریح و سرگرمی تراوشات ذهنی دانلود سریال خارجی اجاره و رهن آپارتمان گل پونه تنهایی ها Sara ارزان شاپ