یکی از بهترین روش های تهیه فرش محرابی برای مساجد و حسینیه ها خرید اینترنتی فرش سجاده ای است. دلیل این امر هم مزایای زیادی است که در این روش برای خریداران وجود دارد. اولا اینکه تمامی کارخانه فرش سجاده ای موجود در کاشان سایت فروش اینترنتی فرش سجاده ای دارند و لذا از این طریق به راحتی می توانند با شرکت های بافنده ارتباط گرفته و قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه را دریافت کنند. دوما در کارخانه فرش سجاده ای تعداد طرح ها زیاد بوده و چند دستگاه های بافندگی وجود دارد که این امکان را به خریدار می دهد تا فرش نمازخانه را با توجه به بودجه تعیین شده هیئت امنا در یک کیفیت و قیمت مشخص خریداری کند. از سوی دیگر اکثر شرکت های فروش اینترنتی فرش سجاده ای برای متراژ های بالای سجاده فرش نمازی ارسال رایگان دارند و این امر باعث می شود هزینه ها برای این عزیزان تا حد امکان کاهش یابد.

 

فروش اینترنتی سجاده فرش

 

 

 

 


انواع فرش مسجدی محرابی کاشان

 

 

فرش مسجدی محرابی انواع مختلف دارد که دسته بندی آن براساس شانه و تراکم و جنس الیاف به کار رفته در فرش می باشد، همچنین نوع دستگاه بافندگی نیز در کیفیت و دوام فرش مسجدی محرابی و قیمت آن تاثیر مستقیم دارد. لذا با توجه به انواع موجود از این محصول و قیمت های هر کدام می توانید محصول مناسب با محیط مسجدی که می خواهید فرش نمایید را انتخاب کنید.

 

 


فرش سجاده ای 700 شانه کاشان

 

در فروش اینترنتی فرش سجاده ای فرش محرابی 700 شانه در واقع جزء بهترین نوع فرش مسجدی به شمار می رود که مساجد و حسینیه های بزرگ عمدتا آن را برای مفروش کردن فضای مورد نظرشان انتخاب می کنند تا خیالشان از جهت جنس خوب و دوام بالای فرش مسجدی راحت باشد. این فرش دارای الیاف اکریلیک هیت ست شده با دوام و مرغوب در بافتش می باشد که موجب شده نرمی و پاخور خوبی داشته باشد و در عین حال دوام بالایی نیز داشته باشد. نمونه های زیادی از فرش سجاده ای 700 شانه کاشان در گالری سایت سجاده فرش سبحان ارائه نموده ایم که می توانید مشاهده نموده و برای انتخاب و سفارش از این نقشه ها استفاده نمایید. نکته جالب توجه در مورد این محصول این است که در انتخاب طرح و نقشه برای خریداران محدودیتی وجود نداشته و طرح های سفارشی و خاص که تا کنون برای کسی بافته نشده نیز امکان بافت به صورت سفارشی برای مساجد و حسینیه ها وجود دارد.


قیمت فرش سجاده ای 500 شانه

یکی دیگر از انواع پرفروش فرش محرابی کاشان، مدل فرش سجاده ای 500 شانه است که دلیل محبوبیت آن هم قیمت مناسب و کیفیت و دوام بالای این فرش است. فرش سجاده ای 500 شانه هم با الیاف اکریلیک و هم با الیاف پلی استر تولید می شود که مدل فرش محرابی پلی استر آن ارزان تر است و البته در مقایسه با نوع اکریلیک، دوام و کیفیت کمتری هم دارد. خریداران فرش مسجد و حسینیه در فروش اینترنتی فرش سجاده ای عمدتا نوع اکریلیک آن را که دوام بالایی دارد و تنوع طرح های زیادی نیز برای آن وجود دارد انتخاب می کنند


خرید فرش سجاده ای دست دوم

بسیاری از مساجد و حسینیه ها در مساجد کوچک شهرستان ها و روستا ها به دنبال فرش سجاده ای دست دوم برای مفروش نمودن مسجد و نمازخانه هستند. با توجه به اینکه فضاهای مذهبی معمولا با آمد و شد زیادی همراه هستند، خرید فرش دست دوم برای این اماکن توصیه نمی شود چراکه به سرعت خراب شده و هزینه اضافی نیز ایجاد می کنند. بنابراین در صورتی که قصد خرید فرش سجاده ای دست دوم دارید، با مشاورین سایت سجاده فرش سبحان تماس بگیرید، تا نمونه های فرش سجاده ای ارزان قیمت را که کاملا نو بوده و در برخی موارد نیز به صورت سفارشی برای شما تولید می شود را به شما معرفی کنند. در این حالت طرح و نقشه دلخواه خود را می توانید سفارش دهید و یک فرش نو با کیفیت و دوام بالاتر از فرش دست دوم و با ماندگاری بالا می توانید تهیه نمایید که قیمت فرش محرابی نیز در فروش اینترنتی فرش سجاده ای سبحان قطعا برای شما مناسب خواهد بود.

 

 

دو راه برای فروش فرش سجاده ای وجود دارد:


-فروش حضوری فرش سجاده ای در محل نمایشگاه دائمی سجاده فرش سبحان ؛
-فروش اینترنتی فرش سجاده ای با مراجعه به فروشگاه اینترنتی سجاده فرش سبحان کاشان.

 

انواع فرش سجاده ای کدام است؟

شرکت سجاده فرش سبحان کاشان دو نوع فرش سجاده ای دارد؛


سجاده فرش محرابی یا همان فرش سجاده ای محراب نقش
سجاده فرش تشریفاتی یا فرش سجاده ای بدون محراب.
منظور از سجاده فرش محراب نقش، سجاده فرش هایی است که نقش محراب مانند دارند.

 

انواع سجاده فرش های محراب نقش در شرکت سجاده فرش سبحان

 

کیفیت های مختلف فرش سجاده ای محراب نقش


دو فاکتور مهم برای فرش سجاده ای، یکی شانه فرش سجاده ای و دیگری تراکم فرش سجاده ای است. منظور از شانه فرش سجاده ای تعداد گره ها یا به عبارت درست تر تعداد پودهایی است که در یک متر از عرض فرش سجاده ای زده شده است. همچنین، منظور از تراکم فرش سجاده ای تعداد پودهایی است که در یک متر از طول فرش مسجدی زده شده است. از آنجایی که این دو فاکتور جزء مهم ترین فاکتورهای خرید و فروش سجاده فرش هستند، لازم است که کیفیت های مختلف فرش سجاده ای محراب نقش در شرکت سجاده فرش ثریا بیان شود. به این ترتیب، سجاده فرش های شرکت سبحان


سجاده فرش محراب نقش 400 شانه با تراکم 750
سجاده فرش محراب نقش 440 شانه با تراکم 750
سجاده فرش محراب نقش 440 شانه با تراکم 800
سجاده فرش محراب نقش 500 شانه با تراکم 1000
سجاده فرش محراب نقش 500 شانه با تراکم 2100
سجاده فرش محراب نقش 700 شانه با تراکم 2550
سجاده فرش محراب نقش 1000 شانه با تراکم 3000


روش های خرید فرش سجاده ای محراب نقش


برای خرید و فروش سجاده فرش دو راه وجود دارد. یکی خرید حضوری سجاده فرش از شرکت سجاده فرش سبحان و دیگری خرید اینترنتی فرش سجاده ای سبحان از این شرکت. در ادامه این دو روش بیشتر توضیح داده می شوند.

 

خرید حضوری سجاده فرش محراب نقش

 

چنان چه قصد دارید سجاده فرش محراب نقش مورد خود را به صورت حضوری خریداری کنید، باید در محل نمایشگاه شرکت سجاده فرش سبحان حضور یابید
چنان چه قصد دارید از شهرهای دیگر به شرکت سجاده فرش ما سر بزنید و پیدا کردن آدرس برای شما آسان نیست با ما تماس بگیرید تا موقعیت جغرافیایی خود را در شبکه های مجازی برای شما ارسال کنیم.

 

خرید اینترنتی فرش سجاده ای محراب نقش

 

روش دیگری که برای خرید سجاده فرش محراب نقش وجود دارد، خرید اینترنتی سجاده فرش محراب نقش است. از آنجایی که بیشتر مشتریان شرکت سجاده فرش سبحان به صورت مجازی و اینترنتی از شرکت ما فرش مسجدی می خرند، در مقاله های پیشین دستورالعمل کاملی را برای خرید و فروش اینترنتی فرش سجاده ای تحریر کرده ایم تا راهنمای فروش اینترنتی فرش سجاده ای ما باشد. برای این منظور، چنان چه قصد دارید فرش سجاده ای خود را به صورت آنلاین خریداری کنید مقاله ما با عنوان دستورالعمل فروش اینترنتی فرش سجاده ای را مطالعه کنید.

 

حمل و نصب فرش سجاده ای محراب نقش

 

با خرید فرش سجاده ای محراب نقش، چه به صورت حضوری و چه به صورت اینترنتی، فرآیند خرید سجاده فرش شما به صورت کامل پایان نیافته است. فرآیند خرید سجاده فرش زمانی پایان می یابد که نصاب فرش مسجدی، سجاده فرش شما را نصب کند. منظور از نصب سجاده فرش، عمل برش و دوردوزی فرش سجاده ای توسط نصاب فرش مسجدی است. با این کار، فرش سجاده ای هم سایز مسجد شما می شود.

 


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : سجاده ,محراب ,اینترنتی ,شانه ,شرکت ,سبحان ,فروش اینترنتی ,شرکت سجاده ,وجود دارد ,خرید اینترنتی ,برای خرید ,خرید حضوری سجاده
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کاشت میلگرد در رشت Mr-Hacker ایلیا شاد شرکت پیشگام فولاد مهراد MftA87 مطلب خوب بوتیک احراجات تضمینی | خرید فروش کفتر کاکل به سر در اصفهان عاشقی با چاشنی انتظار موسسه قرآنی علیین