ویژگی ها و مزایا  درب سریع بازشونده :

درب سریع بازشونده یا درهای با کارایی بالا می توانند به سرعت 55-80 اینچ در ثانیه حرکت کنند. این تضمین می کند در هنگام جابجایی محموله از یک اتاق به اتاق دیگر حداقل دما را کاهش می دهد. بیشتر درب سریع بازشونده از ویژگی داخلی نوار پایین شکسته (که به درب های جداکننده نیز معروف است) ساخته شده است. اگر درب از تماس با تجهیزات حرکتی خارج شود ، می توان آن را به راحتی در محل تنظیم کرد پس از آنکه درب سریع بازشونده به طور کامل بسته شد. تمام درب ها برای مونتاژ به عنوان یک کیت کامل بسته بندی شد ه اند. این کار زمان نصب و هزینه کار را به حداقل می رساند. 

تمام درب سریع بازشونده از سوئیچ دیواری سه موقعیت برخوردار هستند. گشوده کننده های اختیاری شامل سنسورهای حرکتی هستند. سوئیچ کشش ، به طور معمول 3 تا 5 فوت از درب آویزان می شود که به اپراتورهای کامیون چنگال اجازه می دهد تا در حالی که روی تجهیزات خود نشسته اند ، درب سریع بازشونده را باز کنند. اپراتورهای کنترل از راه دور می توانند روی تجهیزات حرکتی مستقر شده یا با دستی حمل شوند. اپراتورهای صفحه کلید معمولاً در رابطه با مناطق محدود استفاده می شوند.

درب سریع بازشونده برای کنترل دمای متنوع و مدیریت انرژی :

درب سریع بازشونده ما در انواع پارچه برای بسیاری از برنامه ها و محیط های مختلف ارائه می شود. اگر به دنبال یک راه حل درب داخلی با سرعت بالا هستید تا در حالی که ثابت نگه دارید و در نتیجه ثابت نگه داشتن دمای ثابت  و هزینه های کم مصرف - به سرعت باز و بسته شود ، ما درب سریع بازشونده با کارایی بالا را به شدت توصیه می کنیم.

برای سرعت ، زیبایی شناسی و قابلیت اطمینان :

هنگامی که سرعت و ظاهر اولویت های بالایی دارند ، درب سریع بازشونده سفت و سخت ما یک انتخاب محبوب در بسیاری از پارکینگ های تجاری ، خرده فروشی خودرو و سایر کاربردهای صنعتی روبرو با مشتری است. درب سریع بازشونده ،پر سرعت واقعاً از بهترین نوع درب ها می باشد. 

برای برنامه های داخلی ، کنترل-بحرانی :

درب سریع بازشونده با کارایی بالا برای پردازش و جابجایی مواد غذایی ، دارویی ، اتاق تمیز و برنامه های ذخیره سازی سرد بسیار عالی است در هنگام نیاز به مهر و موم محکم و بادوام. برخی از مدل های این درب سریع بازشونده با سرعت بالا همچنین امکان دسترسی سریع به سربار را به سرعت فراهم می کنند - با سرعت باز تا 125 اینچ در ثانیه. وقتی قابلیت اطمینان ، حفظ انرژی ، رعایت سرعت و ضروری است ، می توانید درب سریع بازشونده را انتخاب کنید.

برای دوام بیرونی ، قدرت و عملکرد :

آیا به دنبال یک راه حل درب اثبات شده برای تحمل شرایط نامساعد آب و هوا و در حالی که نیاز به حداقل تعمیر و نگهداری دارید؟ درب سریع بازشونده ایده آل برای تجهیزات سنگین ، انبارداری ، ساخت ، انبارداری و موارد دیگراست ، درب سریع بازشونده به شما قدرت و قابلیت اطمینان شما را هنگام جستجو برای یک راه حل سنگین می دهد. برای ما پیام ارسال کنید یا با ما تماس بگیرید و ما با هم کار خواهیم کرد تا بهترین درب سریع بازشونده را برای برنامه خود پیدا کنیم.


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : سریع ,بازشونده ,سرعت ,برنامه ,تجهیزات ,کنترل ,سریع بازشونده ,کارایی بالا ,قابلیت اطمینان ,برای برنامه ,کامل بسته
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت طراحي دکوراسيون داخلي فصل خزان اشعار داریوش جعفری **علوم ناشناخته** نیلوفرانه سلام سالم زيبا بروز ترین وب طرفداران رئال مادرید بهترین خریدار ضایعات کاغذ باطله | کتاب | مجله | روزنامه