اطلاعاتی در مورد درب اتوماتیک سکشنال

ویژگی اصلی درب اتوماتیک سکشنال قابل باز بودن است: درب اتوماتیک سکشنال روی ریلهای راهنما به داخل سقف می چرخد ​​، بدون اینکه از پارکینگ خارج شوید.

مزیت این راه حل کاهش فضای باز مورد نیاز و زیبایی شناسی به طور کلی باهوش تر و ظریف تر است.

درب اتوماتیک سکشنال چیست؟

درب اتوماتیک سکشنال بسیار محبوب هستند. درب اتوماتیک سکشنال از مواد جامد و مستحکم قابل تشخیص هستند. آنها خم یا رول نمی شوند و در عوض روی لولا های بهاری کار می کنند که آنها را بالا می برد. درب اتوماتیک سکشنال انرژی بیشتری برای بلند کردن می گیرند ، بنابراین بیشتر صاحبان خانه که به دنبال درب های اتوماتیک هستند ، از نوع درب اتوماتیک سکشنال انتخاب می کنند.

پنل منفرد و یکپارچه درب اتوماتیک سکشنال معمولاً تا سقف داخل گاراژ اسلاید می شود. بسته به ساخت و ساز خانه ، ممکن است هنگام باز شدن کمی از بالا خارج شود.

هنگام انتخاب موتور برای درب اتوماتیک سکشنال، باید چند فاکتور در نظر گرفته شود ،

علاوه بر نوع درب پارکینگ و ابعاد آن ، فضای موجود در بالا و زیر درب نیز وجود دارد تا امکان حرکت آزاد فراهم شود.

بیایید در مورد محدوده عمر درب اتوماتیک سکشنال صحبت کنیم.

غالباً ، به ویژه در زمینه های مسی پرجمعیت که افراد زیادی در آن می آیند و می روند ، سر و صدای ناشی از باز و بسته شدن درب های پارکینگ می تواند اختلال ایجاد کند.

به همین دلیل است که درب اتوماتیک سکشنال راحتی زیادی را ایجاد کرده است و دارای یک سیستم انتقال انقلابی است که نویز حاصل از فعال سازی آن را به حداقل می رساند.

سهولت نصب درب اتوماتیک سکشنال، همچنین به لطف کیت راهنمای از پیش مونتاژ شده ، برای ساده تر کردن موتور درب اتوماتیک سکشنال طراحی شده است.

- برنامه نویسی ساده و شهودی ، تضمین شده توسط واحد کنترل ابتکاری زندگی دیجیتال. فقط در یک دقیقه ، این کار امکان اتمام تنظیم بدون کار بر روی کارت کنترل با پیچ گوشتی یا ابزارهای دیگر را فراهم می کند ، زیرا همه چیز به صورت خودکار است ، به طور قابل توجهی حاشیه خطا را کاهش می دهد.

و… این واقعیت که درب اتوماتیک سکشنال شرکت افرا با توجه به نیاز مشتریان طراحی و ساخته شده اند. در عمل این به محصولات جامد ، مقاوم و ماندگار تبدیل می شود که نیاز به حداقل نگهداری دارند.

مزایای درب اتوماتیک سکشنال چیست؟

درب اتوماتیک سکشنال هنوز هم در اطراف هستند ، اما مطمئناً برای همه نیستند. افرادی که آنها را انتخاب می کنند معمولاً یک دلیل اصلی برای انجام این کار دارند ، مانند مقاوم سازی در درب تاریخی پارکینگ یا تلاش برای حفظ مجموعه ای از پنجره های درب پارکینگ.

از آنجا که درب اتوماتیک سکشنال یک قطعه مواد ناگسستنی هستند ، هیچ خط افقی هم روی آنها وجود ندارد - این می تواند طیف کمی گسترده تر از گزینه های طراحی را برای آنها باز کند ، اگرچه این به ندرت یک نقطه شکست است.


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : اتوماتیک ,سکشنال ,پارکینگ ,مورد ,طراحی ,قابل ,اتوماتیک سکشنال ,اتوماتیک سکشنال، ,سکشنال چیست؟درب ,چیست؟درب اتوماتیک ,چیست؟درب اتوماتیک سکشنال ,سکشنال چیست؟درب اتوماتیک ,اتوماتیک سکشنال چیست؟درب
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

موسسه کارآفرینی بازتاب وب نوشت شخصی محمد مهدی احمدیان دانشکده فایل 2 گوگل کام باران نرم افزار | rain software + آرميتا کالا خرید اینترنتی نزم